OSOBNÍ ODBĚR NA PRODEJNÁCH ZDARMA | DOPRAVA ZDARMA NAD 1500 KČ.

Ženy Muži
 • Značky test
 • NOVÁ KOLEKCEJaro/léto 2024 Nová kolekce

  Instrukce pro vrácení / reklamaci zboží

  Instrukce pro vrácení zboží

  Zboží můžete vrátit zdarma do 30 dnů bez udání důvodu.

  Vrácené zboží musí být nepoužité, v původním stavu, se všemi visačkami, originálními obaly a nesmí jevit známky opotřebení a používání. Z hygienických důvodů není možné vrátit: spodní prádlo, plavky a ochranné pomůcky.

  Výměny zboží neprovádíme. Můžete si udělat novou objednávku a nechtěné kousky nám vrátit. Peníze vám zašleme na účet nejpozději do 14 dnů od převzetí zásilky.

   

  Vrácení / reklamace přes Zásilkovnu (zdarma)

  • Zboží, které chcete vrátit, zabalíte jako balík.
  • Do balíčku vložte vyplněný formulář, který naleznete v zásilce s vaší objednávkou.
  • Vyberete si nejbližší Zásilkovnu s podacím místem na www.zasilkovna.cz/pobocky.
  • Na přepážce řeknete kód „95669411“.
  • Předáte balíček a dostanete potvrzení o jeho přijetí.
  • Nic neplatíte.

  Vrácení / reklamace poštou (na vlastní náklady)

  Pokud vám nevyhovuje poloha žádné z poboček Zásilkovny, můžete balíček poslat přímo do našeho skladu na vlastní náklady.

  Adresa pro vrácení zboží:

  MODE.cz, OC Futurum

  Vídeňská 132/100

  619 00 Brno

   

  Instrukce pro reklamaci zboží

  Na zboží se vztahuje záruka 2 roky. Reklamované zboží spolu formulářem, který naleznete v balíčku se zbožím, je možné bezplatně vrátit na kterékoliv pobočce Zásilkovny nebo poslat doporučeně na vlastní náklady. Reklamaci vyřídíme do 30 dnů. Zašlete nám ho prosím čisté a vyprané.

  Adresa pro reklamaci zboží:

  MODE.cz, OC Futurum

  Vídeňská 132/100

  619 00 Brno

   

  Formulář pro vrácení / reklamaci zboží

  Stáhnout formulář

  V případě vyzvednutí zboží na některé z našich kamenných prodejen pomocí bezplatného osobního odběru je možné vrácení do 30 dnů, 

  ale pouze na pobočce, kde bylo zboží ZAKOUPENO.

   

  Děkujeme Vám!

  Vše pro Vás vyřídíme co nejdříve a brzy se Vám ozveme.

  Tým MODE.cz

   

  © 2013-2024 Mode.cz - Všechna práva vyhrazena

  Jsem zde nový/á

  ZÍSKÁTE VÝHODY

  Dárek k Vašemu svátku
  Každý rok Vás potěší 15% sleva k svátku.
  Blesková objednávka
  Další nákupy si zrychlíte o ten nejdelší krok.
  Oslovení

  Udělením tohoto souhlasu se zpracováním osobních údajů poskytujete souhlas k tomu, aby společnost NELTEX CZ s.r.o., provozovatel internetového obchodu www.mode.cz, IČ: 03932770, se sídlem Heršpická 814/5a, 639 00 Brno, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, (dále jako „správce“) zpracovávala Vaše osobní údaje v souvislosti s marketingovými aktivitami, konkrétně s přihlášením odběru mailových nebo tištěných sdělení.

   

  Správce bude zpracovávat především jméno, příjmení, email, telefonní číslo, adresu bydliště nebo adresu provozovny či název organizace.

  K Vašim osobním údajům bude mít přístup správce, jeho zaměstnanci a případně též třetí osoby – zpracovatelé, kteří poskytují vhodné záruky a jejichž zpracování splňuje všechny požadavky GDPR, a které budou dostatečně chránit Vaše práva a Vaše osobní údaje.

  Správce nemá v úmyslu předat Vaše osobní údaje do třetí země (do země mimo EU) nebo mezinárodní organizaci, vyjma online služby Ecomail, pomocí které správce odesílá newslettery. K tomuto marketingovému nástroji potřebuje správce pouze Vaši emailovou adresu.

  Vaše osobní údaje poskytujete zcela dobrovolně. Nemáte žádnou povinnost je poskytnout. V případě, že Vaše osobní údaje neposkytnete, nehrozí Vám žádná sankce. Nicméně pokud osobní údaje správci neposkytnete, nebude Vám moci posílat jednotlivá obchodní sdělení, ke kterým se přihlašujete (např. bez Vaší emailové adresy Vám správce nebude schopen zaslat informace o novinkách, slevových akcích, soutěžích či pořádaných událostech). Je však zcela na Vašem uvážení, zda chcete tyto sdělení odebírat, či nikoliv.

  Tento Váš dobrovolně udělený souhlas se zpracováním osobních údajů můžete kdykoli bezplatně odvolat, a to prostřednictvím zaslání emailu na adresu info@neltex.cz. Odvolání souhlasu je rovněž možné přímo z každého Vám zaslaného obchodního sdělení e-mailem. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Odvolání souhlasu též nemá vliv na zpracování osobních údajů, které správce zpracovává na základě jiného právního základu, než je souhlas.

   

  Kompletní znění Všeobecných podmínek zpracování osobních údajů společnosti Neltex CZ s.r.o. naleznete zde.

  Všeobecné podmínky

  Kliknutím na "Vytvořit účet" souhlasíte s Ochrana soukromí a se Smluvní podmínky.
  Chráněno službou reCaptcha od Google | Ochrana soukromí | Smluvní podmínky