OSOBNÍ ODBĚR NA PRODEJNÁCH ZDARMA | DOPRAVA ZDARMA NAD 1500 KČ.

Ženy Muži
 • Značky test
 • NOVÁ KOLEKCEJaro/léto 2024 Nová kolekce
  Sezonní výprodej
  Do konce akce zbývá
  Extra 30% sleva na novou kolekci
  18 prodejen s možností osobního odběru zdarma

  Dámské legíny

  Dámské legíny

  Načítání produktů...

  Legíny - nejvíce stylový a pohodlný kousek oblečení, které byste měli mít ve svém šatníku! Ať už jste na cestě do posilovny, chystáte se na procházku nebo jen relaxujete doma, naše legíny jsou tu pro vás.

  Co je na legínách tak skvělé? Přesvědčte se o jejich neodolatelných výhodách:

  1. Nepřekonatelný komfort: Naše legíny jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a pružných materiálů, které poskytují dokonalé přilnutí k tělu a zároveň pohodlí po celý den. Pohybujte se s volností a bez omezení, ať už provádíte cvičení nebo běžnou denní aktivitu.
  2. Všestranný styl: Legíny jsou daleko více než jen sportovní oblečení. Jsou skvělým doplňkem pro každý outfit! Díky různým vzorům, barevným variantám a délkám si můžete vybrat legíny, které perfektně ladí s vaším osobním stylem.
  3. Flexibilita a pohyblivost: Legíny jsou navrženy tak, aby vám umožnily plnou škálu pohybů. Bez ohledu na to, zda jste fanouškem jógy, tanečníkem nebo prostě jen hledáte volnost pohybu, naše legíny vám poskytnou tu správnou podporu a elasticitu.
  4. Skvělá cena a slevy: Přinášíme vám legíny od renomovaných značek, včetně Tommy Hilfiger, Tommy Jeans a Calvin Klein, za opravdu skvělé ceny. Navíc, na našem e-shopu můžete často narazit na slevy a akční nabídky, díky nimž si můžete pořídit tyto stylové kousky se slevou až 70 %!
  5. 100% originální značky: Jsme pyšní na to, že nabízíme pouze originální produkty od prověřených značek. Když si u nás koupíte legíny, můžete si být jisti, že dostanete skutečnou kvalitu a autentický design.

  Na MODE najdete také další módní kousky, jako jsou tepláky, kalhoty a džíny.

  © 2013-2024 Mode.cz - Všechna práva vyhrazena

  Jsem zde nový/á

  ZÍSKÁTE VÝHODY

  Dárek k Vašemu svátku
  Každý rok Vás potěší 15% sleva k svátku.
  Blesková objednávka
  Další nákupy si zrychlíte o ten nejdelší krok.
  Oslovení

  Udělením tohoto souhlasu se zpracováním osobních údajů poskytujete souhlas k tomu, aby společnost NELTEX CZ s.r.o., provozovatel internetového obchodu www.mode.cz, IČ: 03932770, se sídlem Heršpická 814/5a, 639 00 Brno, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, (dále jako „správce“) zpracovávala Vaše osobní údaje v souvislosti s marketingovými aktivitami, konkrétně s přihlášením odběru mailových nebo tištěných sdělení.

   

  Správce bude zpracovávat především jméno, příjmení, email, telefonní číslo, adresu bydliště nebo adresu provozovny či název organizace.

  K Vašim osobním údajům bude mít přístup správce, jeho zaměstnanci a případně též třetí osoby – zpracovatelé, kteří poskytují vhodné záruky a jejichž zpracování splňuje všechny požadavky GDPR, a které budou dostatečně chránit Vaše práva a Vaše osobní údaje.

  Správce nemá v úmyslu předat Vaše osobní údaje do třetí země (do země mimo EU) nebo mezinárodní organizaci, vyjma online služby Ecomail, pomocí které správce odesílá newslettery. K tomuto marketingovému nástroji potřebuje správce pouze Vaši emailovou adresu.

  Vaše osobní údaje poskytujete zcela dobrovolně. Nemáte žádnou povinnost je poskytnout. V případě, že Vaše osobní údaje neposkytnete, nehrozí Vám žádná sankce. Nicméně pokud osobní údaje správci neposkytnete, nebude Vám moci posílat jednotlivá obchodní sdělení, ke kterým se přihlašujete (např. bez Vaší emailové adresy Vám správce nebude schopen zaslat informace o novinkách, slevových akcích, soutěžích či pořádaných událostech). Je však zcela na Vašem uvážení, zda chcete tyto sdělení odebírat, či nikoliv.

  Tento Váš dobrovolně udělený souhlas se zpracováním osobních údajů můžete kdykoli bezplatně odvolat, a to prostřednictvím zaslání emailu na adresu info@neltex.cz. Odvolání souhlasu je rovněž možné přímo z každého Vám zaslaného obchodního sdělení e-mailem. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Odvolání souhlasu též nemá vliv na zpracování osobních údajů, které správce zpracovává na základě jiného právního základu, než je souhlas.

   

  Kompletní znění Všeobecných podmínek zpracování osobních údajů společnosti Neltex CZ s.r.o. naleznete zde.

  Všeobecné podmínky

  Kliknutím na "Vytvořit účet" souhlasíte s Ochrana soukromí a se Smluvní podmínky.
  Chráněno službou reCaptcha od Google | Ochrana soukromí | Smluvní podmínky